logo
Thuis ProductenVOLVO vrachtwagen reserveonderdelen

Hoge kwaliteit OEM 8149855 Alternator Gordel Spanningsband voor zware vrachtwagen motor onderdelen

Certificaat
China Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Hoge kwaliteit OEM 8149855 Alternator Gordel Spanningsband voor zware vrachtwagen motor onderdelen

Hoge kwaliteit OEM 8149855 Alternator Gordel Spanningsband voor zware vrachtwagen motor onderdelen
Hoge kwaliteit OEM 8149855 Alternator Gordel Spanningsband voor zware vrachtwagen motor onderdelen

Grote Afbeelding :  Hoge kwaliteit OEM 8149855 Alternator Gordel Spanningsband voor zware vrachtwagen motor onderdelen

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: MEICELY
Certificering: ISO9001
Modelnummer: 8149855
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Bespreekbaar
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: kartonnen verpakking
Levertijd: 10-45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 10000 stks/mond

Hoge kwaliteit OEM 8149855 Alternator Gordel Spanningsband voor zware vrachtwagen motor onderdelen

beschrijving
OE.Nummer: 8149855 Productnaam: Riemspanner
Merknaam: MEICELY Kwaliteit: Hoge kwaliteit
Verpakking: kartonnen verpakking Automodel: Vol-vo
Markeren:

OEM alternatorgordelspanner

,

Spanningsapparatuur voor alternatoren voor zware vrachtwagens

,

Volvo-motoronderdelen

Hoge kwaliteit OEM 8149855 Dynamoriemspanner voor zware vrachtwagenmotorreserveonderdelen

 

 

Specificatiegraafmachine:

 

item waarde
OE-NR. 8149855
Voorwaarde Nieuw
Garantie 6 maanden
Plaats van herkomst China
Doel voor vervanging/reparatie
Merknaam MEICELY
Automodel Vrachtwagen

 

 

Ander OE-nummerwij kunnen ook zorgen voor:

 

 

Ander OE-nr. Als volgt
Productnaam Ander OE-nr.
Vrachtwagen onderdelen

0440020050

Vrachtwagen onderdelen 0440020049
Vrachtwagen onderdelen 51121017141
Vrachtwagen onderdelen 51121017149
Vrachtwagen onderdelen 0440020078
Vrachtwagen onderdelen 5001863917
Vrachtwagen onderdelen 0440020028
Vrachtwagen onderdelen 0440020066

 

 

Productenbeschrijving:

 

Hoge kwaliteit OEM 8149855 Dynamoriemspanner is een hoogwaardig motorreserveonderdeel, speciaal vervaardigd voor zware vrachtwagens, gebouwd om te voldoen aan strenge OEM-vervangingsnormen voor betrouwbare, langdurige werking. Deze riemspanner is gemaakt van hoogwaardig gelegeerd materiaal en beschikt over uitstekende slijtvastheid, hoge temperatuurbestendigheid en schokabsorberende prestaties, waardoor de juiste spanning van de aandrijfriem van de dynamo gestaag kan worden gehandhaafd tijdens transport over lange afstanden en onder zware werkomstandigheden. Het voorkomt effectief het slippen van de riem, abnormaal geluid en voortijdige slijtage, waardoor de levensduur van riemen en andere aandrijfcomponenten aanzienlijk wordt verlengd, waardoor het risico op onverwachte motorstoringen en de onderhoudskosten voor uw vrachtwagenpark worden verminderd. Met nauwkeurige maatnauwkeurigheid biedt het een perfecte, direct passende installatie zonder extra aanpassingen, waardoor u installatietijd en arbeidskosten bespaart. Deze heavy-duty spanner is een kosteneffectieve vervangingsoplossing op de aftermarket, waar vrachtwagenreparatiewerkplaatsen, wagenparkbeheerders en groothandelaren in reserveonderdelen over de hele wereld het vertrouwen in hebben. Elke unit ondergaat vóór levering een strenge kwaliteitscontrole om stabiele, duurzame prestaties van het motorsysteem van uw zware vrachtwagen te garanderen.

 

 

Let op:

 

1. Laat uw woon- of kantooradres achter, niet uw postbusadres.

2. Het is slechts een vervangingsonderdeel, een aftermarket-onderdeel. Maar het kan voor jou gebruikt worden.

3. Controleer vóór aankoop het onderdeelnummer om de compatibiliteit te bevestigen.

4. De afbeelding is alleen ter referentie, raadpleeg het echte werk.

 

 

Productdetails:

Hoge kwaliteit OEM 8149855 Alternator Gordel Spanningsband voor zware vrachtwagen motor onderdelen

 

Onze certificaten:

 

Producten van hoge kwaliteit komen voort uit karakter, en wij geloven altijd dat: uitstekende producten + professionele service = een prettige aankoopervaring voor u. Welkom bij uw keuze.

 

 

Hoge kwaliteit OEM 8149855 Alternator Gordel Spanningsband voor zware vrachtwagen motor onderdelen

 

Verpakking en productie:

 

Hoge kwaliteit OEM 8149855 Alternator Gordel Spanningsband voor zware vrachtwagen motor onderdelen

 

Hoge kwaliteit OEM 8149855 Alternator Gordel Spanningsband voor zware vrachtwagen motor onderdelen

 

Hoge kwaliteit OEM 8149855 Alternator Gordel Spanningsband voor zware vrachtwagen motor onderdelen

Contactgegevens
Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd

Contactpersoon: Julia

Tel.: +86 18979916064

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)