logo
Thuis ProductenVOLVO vrachtwagen reserveonderdelen

OEM 2104578 1949540 Waterpompassemblage voor DAF zware vrachtwagen Dieselmotor Koelsysteemonderdelen

Certificaat
China Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd certificaten
Ik ben online Chatten Nu

OEM 2104578 1949540 Waterpompassemblage voor DAF zware vrachtwagen Dieselmotor Koelsysteemonderdelen

OEM 2104578 1949540 Waterpompassemblage voor DAF zware vrachtwagen Dieselmotor Koelsysteemonderdelen
OEM 2104578 1949540 Waterpompassemblage voor DAF zware vrachtwagen Dieselmotor Koelsysteemonderdelen

Grote Afbeelding :  OEM 2104578 1949540 Waterpompassemblage voor DAF zware vrachtwagen Dieselmotor Koelsysteemonderdelen

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: MEICELY
Certificering: ISO9001
Modelnummer: 2104578
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Bespreekbaar
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: kartonnen verpakking
Levertijd: 10-45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 10000 stks/mond

OEM 2104578 1949540 Waterpompassemblage voor DAF zware vrachtwagen Dieselmotor Koelsysteemonderdelen

beschrijving
OE.Nummer: 2104578 Productnaam: Waterpomp
Merknaam: MEICELY Kwaliteit: Hoge kwaliteit
Verpakking: kartonnen verpakking Automodel: Daf
Markeren:

DAF waterpomp voor zware vrachtwagens

,

onderdelen van koelsystemen voor dieselmotoren

,

OEM waterpomp assemblage

OEM 2104578 1949540 Waterpomp Assemblage voor DAF Zware Vrachtwagen Dieselmotor Koelsysteem Onderdelen

 

 

Specificaties:

 

Artikel Waarde
OE NR. 2104578
Staat Nieuw
Garantie 6 Maanden
Plaats van Herkomst China
Doel voor vervanging/reparatie
Merknaam MEICELY
Automodel Vrachtwagen

 

 

Andere OE-nummers wij kunnen ook leveren:

 

 

Andere OE-nummers zoals hieronder
Productnaam Andere OE-nummers
Vrachtwagenonderdelen

0440020050

Vrachtwagenonderdelen 0440020049
Vrachtwagenonderdelen 51121017141
Vrachtwagenonderdelen 51121017149
Vrachtwagenonderdelen 0440020078
Vrachtwagenonderdelen 5001863917
Vrachtwagenonderdelen 0440020028
Vrachtwagenonderdelen 0440020066

 

 

Productbeschrijving:

 

Deze hoogwaardige waterpompassemblage met OEM-nummers 2104578 en 1949540 dient als een betrouwbaar direct vervangend koelonderdeel, speciaal vervaardigd voor DAF zware vrachtwagen dieselmotoren. Gebouwd volgens strikte OEM-specificaties, circuleert deze complete pompassemblage efficiënt koelvloeistof door het koelsysteem van de motor om een stabiele bedrijfstemperatuur te handhaven, waardoor oververhitting van de motor effectief wordt voorkomen tijdens transportwerkzaamheden over lange afstanden en onder zware belasting. Gemaakt van een aluminiumlegering met hoge weerstand, een slijtvaste waaier en hoogwaardige afdichtingscomponenten, biedt het uitstekende weerstand tegen corrosie bij hoge temperaturen, lekkage van koelvloeistof en langdurige mechanische slijtage, wat zorgt voor stabiele prestaties en een verlengde levensduur onder zware wegomstandigheden. Perfecte OE-compatibele afmetingen garanderen een probleemloze installatie en uitstekende compatibiliteit zonder extra aanpassingen. Het kan veelvoorkomende koelingsproblemen zoals slechte koelvloeistofcirculatie, stijgende motortemperatuur en waterlekkage perfect oplossen. Dit duurzame, kosteneffectieve koelcomponent is een ideale optie voor vrachtwagenreparatiewerkplaatsen, wagenparkonderhoudscentra en groothandelsleveranciers van reserveonderdelen om de motor van uw DAF zware vrachtwagen veilig en soepel te laten draaien.

 

 

Let op:

 

1. Gelieve uw thuis- of kantooradres op te geven, geen P.O. Box-adres.

2. Het is slechts een vervanging, een aftermarket onderdeel. Maar het kan voor u gebruikt worden.

3. Controleer het onderdeelnummer om de compatibiliteit te bevestigen vóór aankoop.

4. De afbeelding is alleen ter referentie, raadpleeg het werkelijke product.

 

 

Productdetails:

OEM 2104578 1949540 Waterpompassemblage voor DAF zware vrachtwagen Dieselmotor Koelsysteemonderdelen

 

Onze certificaten:

 

Hoogwaardige producten komen voort uit karakter, en we geloven altijd dat: uitstekende producten + professionele diensten = een prettige winkelervaring voor u. Welkom bij uw keuze.

 

 

OEM 2104578 1949540 Waterpompassemblage voor DAF zware vrachtwagen Dieselmotor Koelsysteemonderdelen

 

Verpakking en productie:

 

OEM 2104578 1949540 Waterpompassemblage voor DAF zware vrachtwagen Dieselmotor Koelsysteemonderdelen

 

OEM 2104578 1949540 Waterpompassemblage voor DAF zware vrachtwagen Dieselmotor Koelsysteemonderdelen

 

OEM 2104578 1949540 Waterpompassemblage voor DAF zware vrachtwagen Dieselmotor Koelsysteemonderdelen

Contactgegevens
Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd

Contactpersoon: Julia

Tel.: +86 18979916064

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)