logo
Thuis ProductenVOLVO vrachtwagen reserveonderdelen

OEM 21248109 Verwarmingsklep vervanging voor zware vrachtwagens Verwarmings- en koelsysteem Motordeeltjes

Certificaat
China Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd certificaten
Ik ben online Chatten Nu

OEM 21248109 Verwarmingsklep vervanging voor zware vrachtwagens Verwarmings- en koelsysteem Motordeeltjes

OEM 21248109 Verwarmingsklep vervanging voor zware vrachtwagens Verwarmings- en koelsysteem Motordeeltjes
OEM 21248109 Verwarmingsklep vervanging voor zware vrachtwagens Verwarmings- en koelsysteem Motordeeltjes

Grote Afbeelding :  OEM 21248109 Verwarmingsklep vervanging voor zware vrachtwagens Verwarmings- en koelsysteem Motordeeltjes

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: MEICELY
Certificering: ISO9001
Modelnummer: 2399185
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Bespreekbaar
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: kartonnen verpakking
Levertijd: 10-45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 10000 stks/mond

OEM 21248109 Verwarmingsklep vervanging voor zware vrachtwagens Verwarmings- en koelsysteem Motordeeltjes

beschrijving
OE.Nummer: 21248109 Productnaam: Klepnok
Merknaam: MEICELY Kwaliteit: Hoge kwaliteit
Verpakking: kartonnen verpakking Automodel: Vol-vo
Markeren:

OEM-verwarmingsklep voor Volvo-trucks

,

Vervanging van het ventiel van de verwarming van zware vrachtwagens

,

Verwarmingsklep van het motorkoelsysteem

OEM 21248109 Verwarmingsklep vervanging voor zware vrachtwagens Verwarmings- en koelsysteem Motordeeltjes

 

 

SpecifiekExcavatorion:

 

punt waarde
OE NO. 21248109
Voorwaarde Nieuw
Garantie 6 maanden
Plaats van oorsprong China
Doel voor vervanging/reparatie
Merknaam Lief.
Auto model Truck

 

 

Andere OE-nummersWij kunnen ook:

 

 

Andere O.E. nr. als volgt
Productnaam Andere OE-nr.
Onderdelen voor vrachtwagens

0440020050

Onderdelen voor vrachtwagens 0440020049
Onderdelen voor vrachtwagens 51121017141
Onderdelen voor vrachtwagens 51121017149
Onderdelen voor vrachtwagens 0440020078
Onderdelen voor vrachtwagens 5001863917
Onderdelen voor vrachtwagens 0440020028
Onderdelen voor vrachtwagens 0440020066

 

 

Productbeschrijving:

 

Deze premium OEM-verwarmingsklep 21248109 is een perfect geschikt vervangend onderdeel dat speciaal is ontworpen voor het verwarmings- en koelsysteem van zware vrachtwagens.als betrouwbaar motoronderdeel voor langeafstands- en bedrijfsvoertuigenDeze verwarmingsklep is vervaardigd volgens strikte productiestandaarden en controleert de koelmiddelcirculatie nauwkeurig om de temperatuur in de cabine te stabiliseren.het vlot functioneren van het HVAC-systeem van uw vrachtwagen onder verschillende weersomstandighedenGebouwd met hoogwaardige, hittebestendige grondstoffen, is het effectief bestand tegen corrosie, lekken en slijtage door koelmiddelen bij hoge temperaturen.een aanzienlijke verlenging van de levensduur, zelfs onder continu rijden met zware lastenDirect OE vervangingsontwerp garandeert exacte afmetingen, eenvoudige installatie en uitstekende compatibiliteit, geen extra aanpassingen vereist.Het kan effectief oplossen van veel voorkomende storingen zoals geen warm lucht uitgang, instabiele temperatuurregeling en koelvloeistoflekken, waardoor de volledige verwarmings- en koelprestaties van uw vrachtwagen worden hersteld.Deze duurzame verwarmingsklep biedt kosteneffectieve, langdurige bescherming van de motor en het klimaat van uw zware vrachtwagen.

 

 

Let op:

 

1Laat uw huis- of kantooradres achter, niet uw postbusadres.

2Het is maar een vervangend onderdeel, een aftermarket onderdeel, maar het kan voor jou gebruikt worden.

3Controleer het onderdeelnummer om de compatibiliteit te bevestigen.

4De afbeelding is uitsluitend ter referentie.

 

 

Productgegevens:

OEM 21248109 Verwarmingsklep vervanging voor zware vrachtwagens Verwarmings- en koelsysteem Motordeeltjes

 

Onze certificaten:

 

Hoogwaardige producten komen van karakter, en we geloven altijd dat: uitstekende producten + professionele diensten = een aangename aankoopbeleving voor u..Welkom bij uw keuze.

 

 

OEM 21248109 Verwarmingsklep vervanging voor zware vrachtwagens Verwarmings- en koelsysteem Motordeeltjes

 

Verpakking en productie:

 

OEM 21248109 Verwarmingsklep vervanging voor zware vrachtwagens Verwarmings- en koelsysteem Motordeeltjes

 

OEM 21248109 Verwarmingsklep vervanging voor zware vrachtwagens Verwarmings- en koelsysteem Motordeeltjes

 

OEM 21248109 Verwarmingsklep vervanging voor zware vrachtwagens Verwarmings- en koelsysteem Motordeeltjes

Contactgegevens
Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd

Contactpersoon: Julia

Tel.: +86 18979916064

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)