logo
Thuis Producten Truck Parts

Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Motor Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Certificaat
China Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Motor Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Motor Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO
Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Motor Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Grote Afbeelding :  Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Motor Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: MEICELY
Certificering: ISO9001
Modelnummer: 612600090561
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Bespreekbaar
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: kartonnen verpakking
Levertijd: 10-45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 10000 stks/mond

Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Motor Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

beschrijving
OE.Nummer: 612600090561 Productnaam: Starter
Merknaam: MEICELY Kwaliteit: Hoge kwaliteit
Verpakking: kartonnen verpakking Automodel: Weichai
Markeren:

OEM 612600090561 WEICHAI startmotor

,

WD618 dieselmotor startmotor

,

HOWO vrachtwagen startmotor reserveonderdeel

Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

 

Specificaties:

 

item waarde
OE NR. 612600090561
Staat Nieuw
Garantie 6 Maanden
Plaats van Herkomst China
Doel voor vervanging/reparatie
Merknaam MEICELY
Automodel Truck

 

 

Ander OE-nummer we kunnen ook leveren:

 

 

Andere OE-nummers zoals hieronder
Productnaam Andere OE-nummers
Truckonderdelen

13034907

Truckonderdelen 13034906
Truckonderdelen 13034886
Truckonderdelen 13034887
Truckonderdelen 12273935
Truckonderdelen 12273934
Truckonderdelen 12272487
Truckonderdelen 12273248

 

 

Productbeschrijving:

 

Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO, deze startmotor wordt strikt geproduceerd volgens OEM-vereisten met onderdeelnummer 612600090561, aangepast voor Weichai WD618 dieselmotoren gemonteerd op HOWO zware vrachtwagens. Gebouwd met hoogwaardige metalen materialen en geavanceerde wikkeltechnologie, beschikt het over een sterk startkoppel, stabiele output en uitstekende duurzaamheid, presterend betrouwbaar in lage temperaturen, zware belasting en ruwe werkomgevingen. Precisie-assemblage zorgt voor een goede pasvorm en stabiele werking, waardoor startfouten en geluid tijdens het ontsteken van de motor effectief worden verminderd. Elke startmotor ondergaat strenge elektrische prestatie- en duurzaamheidstests voordat deze de fabriek verlaat om consistente kwaliteit en een lange levensduur te garanderen. Het is een ideaal aftermarket vervangingsonderdeel voor motoronderhoud en revisie, dat helpt bij het herstellen van betrouwbare ontstekingsprestaties van uw zware vrachtwagen. We houden voldoende voorraad aan en gebruiken exportverpakkingen, ondersteunen bulkinkopen voor distributeurs van auto-onderdelen en reparatiewerkplaatsen, en bieden betaalbare en betrouwbare motorcomponenten om de continue en veilige werking van HOWO zware voertuigen te garanderen.

 

 

Let op:

 

1. Gelieve uw thuis- of kantooradres op te geven, geen P.O. Box adres.

2. Het is slechts een vervanging, een aftermarket onderdeel. Maar het kan voor u gebruikt worden.

3. Controleer het onderdeelnummer om de compatibiliteit te bevestigen vóór aankoop.

4. De afbeelding is alleen ter referentie, raadpleeg het werkelijke product.

 

 

Productdetails:

Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Motor Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

Onze certificaten:

 

Producten van hoge kwaliteit komen voort uit karakter, en we geloven altijd dat: uitstekende producten + professionele diensten = een prettige winkelervaring voor u. Welkom bij uw keuze.

 

 

Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Motor Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

Verpakking en productie:

Op zoek naar een betrouwbare leverancier van truckonderdelen?

Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd. levert truckonderdelen aan importeurs, groothandels, distributeurs en reparatiebedrijven.

Stuur ons uw OE-nummers, productlijst of vereiste hoeveelheden. Ons team helpt u bij het controleren van de productbeschikbaarheid en toepassingsdetails en biedt een offerte op basis van uw vereisten.

Vraag vandaag nog een groothandelsofferte aan.

 

Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Motor Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Motor Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

Hoge Kwaliteit OEM 612600090561 Motor Startmotor Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Contactgegevens
Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd

Contactpersoon: Julia

Tel.: +86 18979916064

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)