logo
Thuis Producten Truck Parts

Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen

Certificaat
China Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen

Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen
Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen

Grote Afbeelding :  Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: MEICELY
Certificering: ISO9001
Modelnummer: 615600030013
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Bespreekbaar
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: kartonnen verpakking
Levertijd: 10-45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 10000 stks/mond

Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen

beschrijving
OE.Nummer: 615600030013 Productnaam: zuiger
Merknaam: MEICELY Kwaliteit: Hoge kwaliteit
Verpakking: kartonnen verpakking Automodel: Sjaman
Markeren:

OEM 615600030013 Motorzuiger

,

Shacman Dieselmotor Zuiger

,

Truck Motor Zuiger Reserveonderdeel

Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen

 

 

Specificatie:

 

artikel waarde
OE NR. 615600030013
Staat Nieuw
Garantie 6 Maanden
Plaats van Herkomst China
Doel voor vervanging/reparatie
Merknaam MEICELY
Automodel Truck

 

 

Ander OE-nummer wij kunnen ook bieden:

 

 

Andere OE-nummers zoals hieronder
Productnaam Andere OE-nummers
Truckonderdelen

13034907

Truckonderdelen 13034906
Truckonderdelen 13034886
Truckonderdelen 13034887
Truckonderdelen 12273935
Truckonderdelen 12273934
Truckonderdelen 12272487
Truckonderdelen 12273248

 

 

Productbeschrijving:

 

Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen, deze zuiger is nauwkeurig vervaardigd volgens OEM-standaard met onderdeelnummer 615600030013, speciaal ontworpen voor Shacman dieselmotoren als betrouwbaar vervangend onderdeel. Door gebruik te maken van hoogwaardig aluminiumlegering grondstof, biedt het uitstekende weerstand tegen hoge temperaturen, lage thermische uitzetting en uitstekende slijtvastheid, waardoor stabiele prestaties behouden blijven onder zware belasting en lange werkuren. Strikte precisiebewerking zorgt voor een perfecte pasvorm met de motorcilinderliner, waardoor wrijving, olieverbruik en gaslekkage effectief worden verminderd. Elke eenheid ondergaat meerdere kwaliteitsinspecties voor levering om dimensionale nauwkeurigheid en consistente kwaliteit te garanderen, waardoor het motorvermogen wordt hersteld en de levensduur wordt verlengd. Veel gebruikt in Shacman zware vrachtwagens en gerelateerde dieselmotoren voor bouwmachines, dient het als een ideaal aftermarket reserveonderdeel voor onderhoud en revisie. Wij ondersteunen stabiele levering en correcte exportverpakking, geschikt voor bulkinkoop door auto-onderdelen distributeurs en reparatiewerkplaatsen, en bieden kosteneffectieve en betrouwbare motorcomponenten om uw Shacman-apparatuur soepel te laten draaien.

 

 

Let op:

 

1. Gelieve uw huis- of kantooradres op te geven, geen P.O. Box adres.

2. Het is slechts een vervanging, een aftermarket onderdeel. Maar het kan voor u gebruikt worden.

3. Controleer het onderdeelnummer om de compatibiliteit te bevestigen vóór aankoop.

4. De afbeelding is alleen ter referentie, raadpleeg het werkelijke product.

 

 

Productdetails:

Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen

 

Onze certificaten:

 

Producten van hoge kwaliteit komen voort uit karakter, en we geloven altijd dat: uitstekende producten + professionele diensten = een prettige winkelervaring voor u. Welkom bij uw keuze.

 

 

Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen

 

Verpakking en productie:

 

Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen

 

Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen

 

Hoge Kwaliteit OEM 615600030013 Motorzuiger voor Shacman Dieselmotor Onderdelen

Contactgegevens
Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd

Contactpersoon: Julia

Tel.: +86 18979916064

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)