logo
Thuis Producten Truck Parts

Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Certificaat
China Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO
Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Grote Afbeelding :  Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: MEICELY
Certificering: ISO9001
Modelnummer: 612600030051
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Bespreekbaar
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: kartonnen verpakking
Levertijd: 10-45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 10000 stks/mond

Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

beschrijving
OE.Nummer: 612600030051 Productnaam: zuiger
Merknaam: MEICELY Kwaliteit: Hoge kwaliteit
Verpakking: kartonnen verpakking Automodel: Howo
Markeren:

OEM 612600030051 Motor Zuigerveer

,

WEICHAI WD618 Dieselmotor Zuigerveer

,

HOWO Truck Motor Zuigerveer

Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

 

Specificaties:

 

item waarde
OE NR. 612600030051
Staat Nieuw
Garantie 6 Maanden
Plaats van Herkomst China
Doel voor vervanging/reparatie
Merknaam MEICELY
Automodel Truck

 

 

Ander OE-nummer wij kunnen ook leveren:

 

 

Andere OE-nummers zoals hieronder
Productnaam Andere OE-nummers
Truckonderdelen

13034907

Truckonderdelen 13034906
Truckonderdelen 13034886
Truckonderdelen 13034887
Truckonderdelen 12273935
Truckonderdelen 12273934
Truckonderdelen 12272487
Truckonderdelen 12273248

 

 

Productbeschrijving:

 

Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO, deze zuigerveer is vervaardigd in strikte overeenstemming met OEM-normen met onderdeelnummer 612600030051, speciaal ontworpen voor Weichai WD618 dieselmotoren uitgerust op HOWO zware vrachtwagens. Gemaakt van hoogwaardig gelegeerd staal en gebruikmakend van geavanceerde oppervlaktebehandelingstechnologie, biedt het uitstekende slijtvastheid, hoge temperatuurbestendigheid en stabiele elasticiteit onder extreme werkomstandigheden. Fijne precisieverwerking zorgt voor uitstekende afdichtingsprestaties om gaslekkage effectief te beheersen en het motorolieverbruik te verminderen, waardoor de wrijving tussen de zuiger en de cilinderwand wordt verminderd om motordelen te beschermen. Elke zuigerveer ondergaat een strenge kwaliteitsinspectie en prestatie-evaluatie vóór levering om consistente dimensionale nauwkeurigheid en een lange levensduur te garanderen. Het fungeert als een ideaal aftermarket vervangingsonderdeel voor motoronderhoud en revisie, en helpt de motorvermogen en operationele efficiëntie te herstellen. We onderhouden voldoende voorraad en export-standaard verpakkingen, ondersteunen bulkbestellingen voor auto-onderdelen groothandelaars en reparatiewerkplaatsen, en leveren kosteneffectieve en betrouwbare motoronderdelen om uw HOWO zware voertuigen betrouwbaar te laten rijden.

 

 

Let op:

 

1. Laat uw thuis- of kantooradres achter, geen P.O. Box adres.

2. Het is slechts een vervanging, een aftermarket onderdeel. Maar het kan voor u worden gebruikt.

3. Controleer het onderdeelnummer om de compatibiliteit te bevestigen vóór aankoop.

4. De afbeelding is alleen ter referentie, raadpleeg het werkelijke product.

 

 

Productdetails:

Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

Onze certificaten:

 

Hoogwaardige producten komen voort uit karakter, en we geloven altijd dat: uitstekende producten + professionele diensten = een prettige winkelervaring voor u. Welkom bij uw keuze.

 

 

Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

Verpakking en productie:

Op zoek naar een betrouwbare leverancier van truckonderdelen?

Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd. levert truckonderdelen voor importeurs, groothandelaars, distributeurs en reparatiebedrijven.

Stuur ons uw OE-nummers, productlijst of vereiste hoeveelheden. Ons team helpt u bij het controleren van de productbeschikbaarheid en toepassingsdetails en biedt een offerte op basis van uw vereisten.

Vraag vandaag nog een groothandelsofferte aan.

 

Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

Hoge Kwaliteit OEM 612600030051 Motor Zuigerveer Voor WEICHAI WD618 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Contactgegevens
Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd

Contactpersoon: Julia

Tel.: +86 18979916064

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)