logo
Thuis Producten Truck Parts

Hoge Kwaliteit OEM 61500010344 Motorzuiger Voor WEICHAI WD615 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Certificaat
China Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Hoge Kwaliteit OEM 61500010344 Motorzuiger Voor WEICHAI WD615 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Hoge Kwaliteit OEM 61500010344 Motorzuiger Voor WEICHAI WD615 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO
Hoge Kwaliteit OEM 61500010344 Motorzuiger Voor WEICHAI WD615 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Grote Afbeelding :  Hoge Kwaliteit OEM 61500010344 Motorzuiger Voor WEICHAI WD615 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: MEICELY
Certificering: ISO9001
Modelnummer: 61500010344
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Bespreekbaar
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: kartonnen verpakking
Levertijd: 10-45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 10000 stks/mond

Hoge Kwaliteit OEM 61500010344 Motorzuiger Voor WEICHAI WD615 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

beschrijving
OE.Nummer: 61500010344 Productnaam: zuiger
Merknaam: MEICELY Kwaliteit: Hoge kwaliteit
Verpakking: kartonnen verpakking Automodel: Howo
Markeren:

OEM 61500010344 Motorzuiger

,

Weichai WD615 dieselmotor zuiger

,

HOWO-de Zuiger van de Vrachtwagenmotor

Hoogwaardige OEM 61500010344 Motorkolven voor WEICHAI WD615 Dieselmotor Onderdelen voor HOWO

 

 

SpecifiekExcavatorion:

 

punt waarde
OE NO. 61500010344
Voorwaarde Nieuw
Garantie 6 maanden
Plaats van oorsprong China
Doel voor vervanging/reparatie
Merknaam Lief.
Auto model Truck

 

 

Andere OE-nummersWij kunnen ook:

 

 

Andere O.E. nr. als volgt
Productnaam Andere OE-nr.
Onderdelen voor vrachtwagens

13034907

Onderdelen voor vrachtwagens 13034906
Onderdelen voor vrachtwagens 13034886
Onderdelen voor vrachtwagens 13034887
Onderdelen voor vrachtwagens 12273935
Onderdelen voor vrachtwagens 12273934
Onderdelen voor vrachtwagens 12272487
Onderdelen voor vrachtwagens 12273248

 

 

Productbeschrijving:

 

Hoogwaardige OEM 61500010344 motor zuiger voor WEICHAI WD615 Diesel motor onderdelen voor HOWO,Deze motorkolven voldoen aan de OEM-specificaties met onderdeelnummer 61500010344 en zijn ontworpen om te voldoen aan de Weichai WD615 dieselmotoren die zijn gemonteerd op HOWO zware vrachtwagensGemaakt van hoogwaardig aluminium legeringsmateriaal, heeft het een superieure hittebestendigheid, lage thermische vervorming en een uitstekende slijtvastheid.met een vermogen van niet meer dan 50 W,Met een nauwkeurige bewerking wordt een nauwkeurige afmetingscontrole gewaarborgd, waardoor een goede matching met de cilindervoering wordt bereikt om het wrijvingsverlies, het gasverbruik en het verbruik van motorolie te verminderen.Elke zuiger slaagt voor verzending door strenge kwaliteitstests en afmetingscontroles om een stabiele prestatie en een lange levensduur te garanderenHet is een perfect vervangend onderdeel voor motorreparatie en -reparatie, waardoor het vermogen en de betrouwbaarheid van de motor effectief worden hersteld.catering voor de vraag naar bulk-aankoop van autodealers en onderhoudswerkplaatsen, leverend zuinige en betrouwbare motorcomponenten om uw HOWO-voertuigen stabiel te laten werken.

 

 

Let op:

 

1Laat uw huis- of kantooradres achter, niet uw postbusadres.

2Het is maar een vervangend onderdeel, een aftermarket onderdeel, maar het kan voor jou gebruikt worden.

3Controleer het onderdeelnummer om de compatibiliteit te bevestigen.

4De afbeelding is uitsluitend ter referentie.

 

 

Productgegevens:

Hoge Kwaliteit OEM 61500010344 Motorzuiger Voor WEICHAI WD615 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

Onze certificaten:

 

Hoogwaardige producten komen van karakter, en we geloven altijd dat: uitstekende producten + professionele diensten = een aangename aankoopbeleving voor u..Welkom bij uw keuze.

 

 

Hoge Kwaliteit OEM 61500010344 Motorzuiger Voor WEICHAI WD615 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

Verpakking en productie:

Op zoek naar een betrouwbare leverancier van vrachtwagenonderdelen?

Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd. levert vrachtwagenonderdelen aan importeurs, groothandelaren, distributeurs en reparatiebedrijven.

Stuur ons uw OE-nummers, productlijst of benodigde hoeveelheden. Ons team helpt u bij het controleren van de beschikbaarheid van het product en de details van de toepassing en biedt een offerte op basis van uw vereisten.

Vraag vandaag nog een groothandelsaanbieding.

 

Hoge Kwaliteit OEM 61500010344 Motorzuiger Voor WEICHAI WD615 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

Hoge Kwaliteit OEM 61500010344 Motorzuiger Voor WEICHAI WD615 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

 

Hoge Kwaliteit OEM 61500010344 Motorzuiger Voor WEICHAI WD615 Dieselmotor Onderdelen Voor HOWO

Contactgegevens
Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd

Contactpersoon: Julia

Tel.: +86 18979916064

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)