logo
Thuis ProductenMotor onderdelen

OEM ME200229 Vliegwielassemblage voor Mitsubishi Fuso 4M40 Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen

Certificaat
China Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd certificaten
Ik ben online Chatten Nu

OEM ME200229 Vliegwielassemblage voor Mitsubishi Fuso 4M40 Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen

OEM ME200229 Vliegwielassemblage voor Mitsubishi Fuso 4M40 Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen
OEM ME200229 Vliegwielassemblage voor Mitsubishi Fuso 4M40 Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen

Grote Afbeelding :  OEM ME200229 Vliegwielassemblage voor Mitsubishi Fuso 4M40 Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: MEICELY
Certificering: ISO9001
Modelnummer: ME200229
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Bespreekbaar
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: kartonnen verpakking
Levertijd: 10-45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 10000 stks/mond

OEM ME200229 Vliegwielassemblage voor Mitsubishi Fuso 4M40 Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen

beschrijving
OE.Nummer: ME200229 Productnaam: Vliegwiel
Merknaam: MEICELY Kwaliteit: Hoge kwaliteit
Verpakking: kartonnen verpakking Automodel: Mitsubishi Fuso
Markeren:

OEM ME200229 Vliegwielassemblage

,

Mitsubishi Fuso 4M40 vliegwiel

,

Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen

OEM ME200229 Vliegwielassemblage voor Mitsubishi Fuso 4M40 Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen

 

 

Specificatie:

 

item waarde
OE NR. ME200229
Staat Nieuw
Garantie 6 Maanden
Plaats van herkomst China
Doel voor vervanging/reparatie
Merknaam MEICELY
Automodel Vrachtwagen

 

 

Ander OE-nummer we kunnen ook bieden:

 

 

Andere OE-nummers zoals hieronder
Productnaam Ander OE-nummer
Vrachtwagenonderdelen

0440020050

Vrachtwagenonderdelen 0440020049
Vrachtwagenonderdelen 51121017141
Vrachtwagenonderdelen 51121017149
Vrachtwagenonderdelen 0440020078
Vrachtwagenonderdelen 5001863917
Vrachtwagenonderdelen 0440020028
Vrachtwagenonderdelen 0440020066

 

 

Productbeschrijving:

 

Deze hoogwaardige OEM vliegwielassemblage met onderdeelnummer ME200229 is een cruciaal reserveonderdeel voor dieselmotoren, speciaal ontworpen voor Mitsubishi Fuso vrachtwagens uitgerust met de 4M40 motor. Vervaardigd uit premium zwaar gietijzer door middel van precisiegieten en hoogfrequente quenching behandeling, heeft deze vliegwielassemblage uitstekende hardheid, uitstekende slijtvastheid, hittebestendigheid en schokbestendigheid om langdurige zware werkomstandigheden te weerstaan. Als een kern roterend onderdeel slaat het effectief de kinetische energie van de motor op, balanceert het de krukasrotatie, stabiliseert het de trillingen van de motortoeren en zorgt het voor een soepele koppeling voor betrouwbare schakelprestaties. Strikt bewerkt volgens de originele OEM-specificaties, levert het perfecte dimensionale nauwkeurigheid, precieze tandafstand en directe montage zonder extra aanpassingen. Elke eenheid ondergaat dynamische balanstests en meerfasige kwaliteitsinspecties voor levering om trillingsrisico's te elimineren en de levensduur te verlengen. Het is een betrouwbaar aftermarket vervangingsonderdeel, ideaal voor vrachtwagenreparatiewerkplaatsen, onderdelengroothandels en wagenparkeigenaren om de stabiele vermogensafgifte van Mitsubishi Fuso 4M40 dieselmotoren te herstellen.

 

 

Let op:

 

1. Gelieve uw thuis- of kantooradres op te geven, geen P.O. Box adres.

2. Het is slechts een vervanging, een aftermarket onderdeel. Maar het kan voor u gebruikt worden.

3. Controleer het onderdeelnummer om de compatibiliteit te bevestigen vóór aankoop.

4. De afbeelding is alleen ter referentie, raadpleeg het werkelijke product.

 

 

Productdetails:

OEM ME200229 Vliegwielassemblage voor Mitsubishi Fuso 4M40 Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen

 

Onze certificaten:

 

Hoogwaardige producten komen voort uit karakter, en we geloven altijd dat: uitstekende producten + professionele diensten = een prettige winkelervaring voor u. Welkom bij uw keuze.

 

 

OEM ME200229 Vliegwielassemblage voor Mitsubishi Fuso 4M40 Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen

 

Verpakking en productie:

 

OEM ME200229 Vliegwielassemblage voor Mitsubishi Fuso 4M40 Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen

 

OEM ME200229 Vliegwielassemblage voor Mitsubishi Fuso 4M40 Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen

 

OEM ME200229 Vliegwielassemblage voor Mitsubishi Fuso 4M40 Dieselmotor Vrachtwagenonderdelen

Contactgegevens
Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd

Contactpersoon: Julia

Tel.: +86 18979916064

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)