logo
Thuis ProductenMotor onderdelen

Hoogwaardige OEM 48530-5440 Auto Achterste Schokdemper Voor Toyota ZVW30 Motoronderdelen

Certificaat
China Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Hoogwaardige OEM 48530-5440 Auto Achterste Schokdemper Voor Toyota ZVW30 Motoronderdelen

Hoogwaardige OEM 48530-5440 Auto Achterste Schokdemper Voor Toyota ZVW30 Motoronderdelen
Hoogwaardige OEM 48530-5440 Auto Achterste Schokdemper Voor Toyota ZVW30 Motoronderdelen

Grote Afbeelding :  Hoogwaardige OEM 48530-5440 Auto Achterste Schokdemper Voor Toyota ZVW30 Motoronderdelen

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: MEICELY
Certificering: ISO9001
Modelnummer: 48530-5440
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Bespreekbaar
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: kartonnen verpakking
Levertijd: 10-45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 10000 stks/mond

Hoogwaardige OEM 48530-5440 Auto Achterste Schokdemper Voor Toyota ZVW30 Motoronderdelen

beschrijving
OE.Nummer: 48530-5440 Productnaam: Auto achterste schokdemper
Merknaam: MEICELY Kwaliteit: Hoge kwaliteit
Verpakking: kartonnen verpakking Automodel: Toyota
Markeren:

OEM 48530-5440 achterste schokdemper

,

Toyota ZVW30 schokdemper

,

auto-achterste schokdemper met garantie

Hoogwaardige OEM 48530-5440 Auto Achterste Schokdemper Voor Toyota ZVW30 Motoronderdelen

 

 

SpecifiekExcavatorion:

 

punt waarde
OE NO. 48530-5440
Voorwaarde Nieuw
Garantie 6 maanden
Plaats van oorsprong China
Doel voor vervanging/reparatie
Merknaam Lief.
Auto model Truck

 

 

Andere OE-nummersWij kunnen ook:

 

 

Andere O.E. nr. als volgt
Productnaam Andere OE-nr.
Onderdelen voor vrachtwagens

0440020050

Onderdelen voor vrachtwagens 0440020049
Onderdelen voor vrachtwagens 51121017141
Onderdelen voor vrachtwagens 51121017149
Onderdelen voor vrachtwagens 0440020078
Onderdelen voor vrachtwagens 5001863917
Onderdelen voor vrachtwagens 0440020028
Onderdelen voor vrachtwagens 0440020066

 

 

Productbeschrijving:

 

Deze hoogwaardige OEM-brandstofvoedingspomp met onderdeelnummer 105210-5250 is een essentieel vervangend onderdeel dat speciaal is ontworpen voor Komatsu 6D106 en 6D95 dieselmotoren voor vrachtwagens en bouwmachines.met een breedte van niet meer dan 50 mm, deze brandstoftransferpomp biedt uitstekende slijtvastheid, betrouwbare afdichting en een constante brandstoftoevoerdruk,die dieselbrandstof soepel van de brandstoftank naar het injectiesysteem kan overbrengen en de opgesloten lucht in de brandstoftroepen effectief kan ontlastenHet helpt bij het snel opstarten van de motor en voorkomt het stilstaan van de motor, onvoldoende vermogen of schade aan het brandstofsysteem als gevolg van luchtblokkering na vervanging van het filter of brandstoftekort.Gemaakt strikt volgens originele OEM-normen, zorgt deze voedingspomp voor een precieze montage voor directe installatie zonder extra aanpassingen, waardoor de assemblagetijd en de arbeidskosten sterk worden verkort.Met een vermogen van niet meer dan 50 W, deze langdurige brandstoftoevoerpomp vermindert het risico op onverwachte storingen en beschermt uw hele brandstofsysteem.fleetmanagers en groothandelskopers voor het onderhoud van Komatsu-motoren.Deze OEM-achterste schokdemper van hoge kwaliteit met onderdeelnummer 48530-5440 is speciaal vervaardigd voor een Toyota Prius ZVW30,een essentieel vervangend onderdeel van de onderstel voor een stabiele rijprestatieDeze schokdemper is vervaardigd volgens strikte normen voor originele apparatuur, en maakt gebruik van hoogwaardige hoogsterke stalen materialen, geavanceerde afdichtingscomponenten en een betrouwbare hydraulische dempingsstructuur.die de trillingen en hobbels van de weg tijdens het rijden effectief kunnen absorberen, het rijcomfort aanzienlijk verbeteren, de bandensprong verminderen en de hanteerbaarheid van het voertuig en de veiligheid van het rijden onder verschillende wegomstandigheden verbeteren.Elk eindproduct heeft strenge kwaliteitsinspectie en prestatietests doorstaan om een stabiel dempend effect te garanderen, uitstekende slijtvastheid, anti-corrosie eigenschappen en lange levensduur.met een afmeting van niet meer dan 50 mm,Het is een ideale keuze voor de aftermarket voor reparatieshops, groothandelaren en voertuigbezitters om versleten onderdelen van de achtervering van de Toyota ZVW30 te vervangen.het leveren van kosteneffectieve en betrouwbare ophangingsoplossingen voor uw voertuigen.

 

 

Let op:

 

1Laat uw huis- of kantooradres achter, niet uw postbusadres.

2Het is maar een vervangend onderdeel, een aftermarket onderdeel, maar het kan voor jou gebruikt worden.

3Controleer het onderdeelnummer om de compatibiliteit te bevestigen.

4De afbeelding is uitsluitend ter referentie.

 

 

Productgegevens:

Hoogwaardige OEM 48530-5440 Auto Achterste Schokdemper Voor Toyota ZVW30 Motoronderdelen

 

Onze certificaten:

 

Hoogwaardige producten komen van karakter, en we geloven altijd dat: uitstekende producten + professionele diensten = een aangename aankoopbeleving voor u..Welkom bij uw keuze.

 

 

Hoogwaardige OEM 48530-5440 Auto Achterste Schokdemper Voor Toyota ZVW30 Motoronderdelen

 

Verpakking en productie:

 

Hoogwaardige OEM 48530-5440 Auto Achterste Schokdemper Voor Toyota ZVW30 Motoronderdelen

 

Hoogwaardige OEM 48530-5440 Auto Achterste Schokdemper Voor Toyota ZVW30 Motoronderdelen

 

Hoogwaardige OEM 48530-5440 Auto Achterste Schokdemper Voor Toyota ZVW30 Motoronderdelen

Contactgegevens
Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd

Contactpersoon: Julia

Tel.: +86 18979916064

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)