logo
Thuis ProductenOnderdelen voor vrachtwagens van DAF

OEM 2399185 Klepstoter Uitlaat Nokvolger voor DAF Heavy Duty Truck Motoronderdelen

Certificaat
China Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd certificaten
Ik ben online Chatten Nu

OEM 2399185 Klepstoter Uitlaat Nokvolger voor DAF Heavy Duty Truck Motoronderdelen

OEM 2399185 Klepstoter Uitlaat Nokvolger voor DAF Heavy Duty Truck Motoronderdelen
OEM 2399185 Klepstoter Uitlaat Nokvolger voor DAF Heavy Duty Truck Motoronderdelen

Grote Afbeelding :  OEM 2399185 Klepstoter Uitlaat Nokvolger voor DAF Heavy Duty Truck Motoronderdelen

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: MEICELY
Certificering: ISO9001
Modelnummer: 2399185
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Bespreekbaar
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: kartonnen verpakking
Levertijd: 10-45 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 10000 stks/mond

OEM 2399185 Klepstoter Uitlaat Nokvolger voor DAF Heavy Duty Truck Motoronderdelen

beschrijving
OE.Nummer: 2399185 Productnaam: Klepnok
Merknaam: MEICELY Kwaliteit: Hoge kwaliteit
Verpakking: kartonnen verpakking Automodel: Daf
Markeren:

DAF klepstoter uitlaat nokvolger

,

Onderdelen voor motoren voor zware vrachtwagens

,

OEM DAF motor klepstoter

OEM 2399185 Klepstoter Uitlaat Nokvolger voor DAF Zware Vrachtwagen Motor Onderdelen

 

 

Specificaties:

 

item waarde
OE NR. 2399185
Conditie Nieuw
Garantie 6 Maanden
Plaats van Herkomst China
Doel voor vervanging/reparatie
Merknaam MEICELY
Automodel Vrachtwagen

 

 

Ander OE-nummer wij kunnen ook leveren:

 

 

Andere OE-nummers zoals hieronder
Productnaam Ander OE-nummer
Vrachtwagenonderdelen

0440020050

Vrachtwagenonderdelen 0440020049
Vrachtwagenonderdelen 51121017141
Vrachtwagenonderdelen 51121017149
Vrachtwagenonderdelen 0440020078
Vrachtwagenonderdelen 5001863917
Vrachtwagenonderdelen 0440020028
Vrachtwagenonderdelen 0440020066

 

 

Productbeschrijving:

 

Deze hoogwaardige OEM 2399185 uitlaatklepstoter, ook bekend als uitlaatnokvolger, is een essentieel onderdeel van de kleppentrein, speciaal ontworpen voor DAF zware vrachtwagen dieselmotoren. Vervaardigd met premium slijtvaste stalen materialen, brengt deze nokvolger nauwkeurig de beweging van de nokkenas over op de uitlaatkleppen, waardoor een nauwkeurige timing van de uitlaatkleppen, stabiele motorverbranding en soepele krachtafgifte behouden blijven tijdens langeafstand- en zware belastingoperaties. Strikt bewerkt om te voldoen aan de originele OEM-specificaties, beschikt het over uitstekende hardheid, lage wrijvingsprestaties en een uitstekende anti-vermoeiingscapaciteit, waardoor abnormaal geluid, voortijdige slijtage en onverwachte motorstoringen veroorzaakt door defecte stoters effectief worden verminderd. Perfecte vervanging voor versleten of beschadigde originele componenten, dit onderdeel past perfect zonder aanpassingen, waardoor de levensduur van uw DAF vrachtwagenmotor aanzienlijk wordt verlengd en uw onderhoudskosten op lange termijn worden verlaagd. Wij leveren betrouwbare aftermarket zware motoronderdelen met grote voorraad, snelle levering en stabiele kwaliteit, ideale keuzes voor vrachtwagenreparatiewerkplaatsen, wagenparkbeheerders en groothandelsdistributeurs die op zoek zijn naar kosteneffectieve DAF motorcomponenten.

 

 

Let op:

 

1. Gelieve uw thuis- of kantooradres op te geven, geen postbusadres.

2. Het is slechts een vervanging, een aftermarket onderdeel. Maar het kan voor u gebruikt worden.

3. Controleer het onderdeelnummer om de compatibiliteit te bevestigen vóór aankoop.

4. De afbeelding is alleen ter referentie, raadpleeg het werkelijke product.

 

 

Productdetails:

OEM 2399185 Klepstoter Uitlaat Nokvolger voor DAF Heavy Duty Truck Motoronderdelen

 

Onze certificaten:

 

Hoogwaardige producten komen voort uit karakter, en we geloven altijd dat: uitstekende producten + professionele diensten = een prettige winkelervaring voor u. Welkom bij uw keuze.

 

 

OEM 2399185 Klepstoter Uitlaat Nokvolger voor DAF Heavy Duty Truck Motoronderdelen

 

Verpakking en productie:

 

OEM 2399185 Klepstoter Uitlaat Nokvolger voor DAF Heavy Duty Truck Motoronderdelen

 

OEM 2399185 Klepstoter Uitlaat Nokvolger voor DAF Heavy Duty Truck Motoronderdelen

 

OEM 2399185 Klepstoter Uitlaat Nokvolger voor DAF Heavy Duty Truck Motoronderdelen

Contactgegevens
Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd

Contactpersoon: Julia

Tel.: +86 18979916064

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)