Bericht versturen
Thuis Producten Truck Parts

Voorraad Hoge kwaliteit 802W-5/DR Servo stuurpomp Voor Renault

Ik ben online Chatten Nu

Voorraad Hoge kwaliteit 802W-5/DR Servo stuurpomp Voor Renault

Voorraad Hoge kwaliteit 802W-5/DR Servo stuurpomp Voor Renault
Voorraad Hoge kwaliteit 802W-5/DR Servo stuurpomp Voor Renault Voorraad Hoge kwaliteit 802W-5/DR Servo stuurpomp Voor Renault Voorraad Hoge kwaliteit 802W-5/DR Servo stuurpomp Voor Renault Voorraad Hoge kwaliteit 802W-5/DR Servo stuurpomp Voor Renault

Grote Afbeelding :  Voorraad Hoge kwaliteit 802W-5/DR Servo stuurpomp Voor Renault

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: MEICELY
Certificering: ISO9001
Modelnummer: 802W-5/DR 0028R/802W-5
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Onderhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Verpakking in karton
Levertijd: 10-45 dagen
Betalingscondities: T/T, L/C
Levering vermogen: 10000 stuks/maand

Voorraad Hoge kwaliteit 802W-5/DR Servo stuurpomp Voor Renault

beschrijving
OE-nummer: 802W-5/DR 0028R/802W-5 Plaats van herkomst: Guangdong, China
grootte: Standaardgrootte Merknaam: MEICELY
Materiaal: Aluminiumstaal Auto maken: Voor Renault
Type: Stelselsysteem Modelnummer: 5010557813 5010 5578 13
Garantie: 6 maanden Voorraad: - Ja, dat klopt.

802W-5/DR 0028R/802W-5Servo-stuurpomp Voor RenaultDoor Meicely

 

 

Specificatie:

 

Plaats van oorsprong

Guangdong, China

Doel
Voor vervanging/reparatie

 

Voorwaarde
Nieuw

 

Merknaam

Lief.

Materiaal
Aluminiumstaal
Type
Stelselsysteem
Grootte
Standaardgrootte
Modelnummer
5010557813 5010 5578 13
Referentienummer
K S00 000 498, 7687955115-60, 7687955124-60, K S01 000 468, 7687955115, 8001 892, 7687955124
Truckmodel
Voor Renault
Productnaam
Servo-stuurpomp
Toepassing
Automobiele stuurinrichting
Certificaat
 

ISO9001

Verpakking
Verpakking in karton

 

Diensten
Professionele diensten

 

 

Beschrijving van de producten:

 

802W-5/DR 0028R/802W-5 Servo stuurpompen voor Renault

Productnaam: stuurbekrachtigingspomp

Deelnummer: 802W-5/DR 0028R/802W-5

Kwaliteit: hoge kwaliteit

 

Let op:
1Laat uw huis- of kantooradres achter, niet uw postbusadres.
2Het is maar een vervangend onderdeel, een aftermarket onderdeel, maar het kan voor jou gebruikt worden.
3Controleer het onderdeelnummer om de compatibiliteit te bevestigen.
4De afbeelding is uitsluitend ter referentie.

 

 

Naam van het product Servo-stuurpomp
- Nee, dat is niet waar. 802W-5/DR 0028R/802W-5
Plaats van oorsprong Guangdong, China
Materiaal Aluminiumstaal
Garantie 6 Maanden
Jaar Algemeen
Auto-model Voor Renault
Vervoer

1.Probeervolgorde:Fed-exDHL, EMS, UPS

2Grote bestellingen: luchtvracht/zeevracht/trein/vrachtwagen

Merken Lief.
Verpakking Verpakking in karton
Aflevering 10-45 dagen

 

 

Gedetailleerde afbeeldingen:

 

 

Voorraad Hoge kwaliteit 802W-5/DR Servo stuurpomp Voor Renault 0

 

 

 

Voorraad Hoge kwaliteit 802W-5/DR Servo stuurpomp Voor Renault 1

 

 

Andere OE-nummer:

 

Andere O.E. nr. als volgt
OE-nummer Andere OE-nr.
Servo-stuurpomp 0034603980
Servo-stuurpomp 0034604080
Servo-stuurpomp 0034606180
Servo-stuurpomp A0034603980
Servo-stuurpomp A0034604080
Servo-stuurpomp A0034606180
Servo-stuurpomp KS00001807
Servo-stuurpomp KS01001638
Servo-stuurpomp 4057795443426
Servo-stuurpomp 01251600A
Servo-stuurpomp 20426501
Servo-stuurpomp 03.37.057
Servo-stuurpomp 1195601
Servo-stuurpomp 1SKV0013
Servo-stuurpomp SSP66108.0
Servo-stuurpomp BK7600204
Servo-stuurpomp Gelijktijdige afgifte
Servo-stuurpomp 7673955225-50
Servo-stuurpomp 7673955225-40
Servo-stuurpomp 7673 955 225
Servo-stuurpomp De waarde van de waarde van het product wordt berekend aan de hand van de waarde van het product.
Servo-stuurpomp S01 000 190

Contactgegevens
Guangzhou Sunrise Int'l Co., Ltd

Contactpersoon: Sunny

Tel.: +86 15813369616

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)